Kursy i korepetycje języka angielskiego

Kursy języka angielskiego w szkole językowej MLP to skuteczny sposób na naukę tego języka w Opolu. Zapewniamy uczniom optymalne środowisko nauki, dostęp do doświadczonych nauczycieli i szeroką gamę pomocy dydaktycznych. Ponadto oferujemy możliwość nauki w ciekawym towarzystwie i korzystania z najnowszych metod nauczania.

Korepetycje i przygotowanie do matury z języka angielskiego w Opolu

Uczęszczając na korepetycje języka angielskiego w naszej szkoły językowej w Opolu uczniowie mogą korzystać ze spersonalizowanych planów nauki, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i aktualnej znajomości języka. Mogą również brać udział w programach immersyjnych, które zapewniają im rzeczywiste doświadczenie w posługiwaniu się językiem. Wreszcie, mogą uzyskać pomoc native speaker'ów, którzy mają wiedzę na temat różnych aspektów gramatyki i wymowy języka angielskiego.

Kurs matura angielski Opole

Przygotowujesz się do matury z języka angielskiego? Uczęszczając na kursy przygotowujące w naszej szkole możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą możliwą pomoc i wskazówki. Nasz zespół doświadczonych korepetytorów języka angielskiego pomoże Ci przejść przez naukę, dając Ci wszystkie narzędzia i wiedzę potrzebną do uzyskania najlepszych ocen. Przygotuj się do egzaminów dzięki naszym przystępnym cenowo usługom korepetycji - zapisz się już dziś!

kurs angielskiego Opole

Zapraszamy do naszej szkoły, przyjdź i sam się przekonaj co możemy Ci zaoferować!

Kursy języka angielskiego - szkoła Metropolitan Language Professionals
Adres: ul. Ozimska 63A, parter, II piętro
45-368 Opole

Szukasz skutecznego kursu języka angielskiego w Opolu? Zapisz numer do naszej szkoły lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 605 250 009 lub 665 080 009.

szkoła angielskiego w Opolu

Nasza oferta

Angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). Prowadzimy również korepetycje z języka angielskiego, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty. Oferujemy zajęcia zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych, a także dla seniorów.

Znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym, jest coraz częściej wymagana przez pracodawców. Również w kontaktach biznesowych język angielski jest niezbędny. Jeśli nawet nie będziemy mieć na co dzień okazji, by wykorzystywać język angielski w praktyce, to z pewnością nabyta umiejętność przyda się podczas najbliższego wyjazdu poza granice Polski lub kontaktu ze znajomymi online. Język angielski, którego nauczą się Państwo podczas kursów w naszej szkole językowej Metropolitan Language Professionals w Opolu, daje również możliwość przełamania wewnętrznych barier i nieśmiałości. Wielu naukowców udowodniło także, że nauka języków obcych wpływa na poprawę pamięci oraz wielozadaniowości.

Kursy języka angielskiego

 • Business English (język angielski w biznesie)
 • Legal English (prawniczy język angielski)
 • Technical English (techniczny język angielski)
 • Medical English (medyczny język angielski)
 • Pharmaceutical English (język angielski w farmacji)
 • IT English (informatyczny język angielski)
 • English for Tourism and Hospitality (język angielski dla turystyki i gastronomii)
 • English for Psychology and Psychiatry (język angielski dla psychologii oraz psychiatrii)
 • English for Physiotherapy (język angielski dla fizjoterapii)
 • English for Logistics (język angielski w logistyce)
 • Real Estate English (angielski dla nieruchomości)
 • Administrative English (angielski dla administracji)
 • Military English (angielski dla służb mundurowych)
 • Aviation English (angielski dla lotnictwa)
 • Financial and banking English (angielski dla finansów i bankowości)
 • HR English (angielski dla zarządzania zasobami ludzkimi)

Korepetycje angielski

 • Przygotowanie do matury z języka angielskiego (podstawowej i rozszerzonej; ustnej i pisemnej)
 • Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego
 • Kursy regularne (od poziomu podstawowego po zaawansowany)
 • Zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb kursanta
 • Konwersacje w języku angielskim
 • Korepetycje z języka angielskiego
 • Przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia
 • Pomoc przy pracach pisemnych i zaliczeniowych (semestralnych)
 • Przygotowanie na lektoraty językowe
 • Audyty językowe dla firm i korporacji
 • Pomoc przy pracach domowych i wypracowaniach z języka angielskiego
 • Pogotowie językowe z języka angielskiego - pomagamy w każdym problemie językowym: korekta, porada merytoryczna, stylistyczna jak również gramatyczna

Nie trać czasu, umów się na kurs angielskiego już dziś!

Kurs angielskiego - najlepiej w szkole MLP

Kurs angielskiego w Opolu oferowany przez szkołę języków obcych Metropolitan Language Professionals to propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć naukę języka angielskiego lub poszerzać swoje dotychczasowe umiejętności. Nauka ta nie jest wyłącznie domeną młodzieży, ponieważ coraz więcej osób, również i w starszym wieku, dostrzega zalety wynikające z uczestnictwa w kursach języka angielskiego w naszej szkole. Można śmiało stwierdzić, że język angielski jest współcześnie językiem międzynarodowym. Co więcej, jest on językiem ojczystym dla ponad 500 milionów osób, a co najmniej połowa z nich używa go na co dzień, m.in. w pracy, kontaktach biznesowych, czy też towarzyskich. Nic więc dziwnego, że ponad miliard osób na całym świecie się go uczy. Zacznij naukę i Ty! Zapraszamy do kontaktu i zapisów na nasze kursy języka angielskiego.

kurs angielskiego Opole
język angielski

Jakie są zalety kursu angielskiego w naszej szkole w Opolu?

W dzisiejszych czasach znajomość co najmniej jednego języka obcego jest absolutnym minimum w przypadku m.in. poszukiwania dobrej pracy. Nie ma się co dziwić, że tak dużo osób poszukuje sprawdzonych sposobów na ich naukę. Znajomość angielskiego to przede wszystkim możliwość częstej konwersacji, co w przypadku nauki nowego języka jest szczególnie istotne. Kursanci pracują indywidualnie ze swoim nauczycielem, dzięki czemu otrzymują gwarancję pełnego poświęcenia ze strony osoby uczącej.
Ponadto, jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie pracy z kursantami. Cena kursu dostosowywana jest indywidualnie do każdej osoby. Kursant nie musi płacić za cały rok nauki z góry, ponieważ częstotliwość spotkań, czas nauki, terminy oraz godziny zajęć, wybiera samodzielnie. Co istotne, zajęcia odwołane nie przepadają, jak często ma to miejsce w innych szkołach językowych.

Kurs angielskiego w szkole MLP Opole to gwarancja skuteczności. Wszyscy nauczyciele zatrudnieni w naszej szkole posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, by móc przekazywać Państwu wiedzę w sposób możliwie jak najbardziej skuteczny. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie starając się dopasować program do ich potrzeb. Co równie ważne, kładziemy nacisk zarówno na słuchanie, mówienie, jak i czytanie, dzięki czemu efektywność nauki jest bardzo duża i już po krótkim czasie można zauważyć pierwsze rezultaty. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja i chcielibyście rozpocząć naukę języka angielskiego, serdecznie zachęcamy do kontaktu.