Übersetzungsbüro in Opole Opole - Metropolitan Language Professionals

Metropolitan Language Professionals to renomowana szkoła językowa Opolu, która zapewnia najlepsze metody nauczania, dzięki czemu pomożemy Ci osiągnąć cele związane z nauką języka obcego. Wykwalifikowani wykładowcy w naszej szkole dbają o postępy każdego ucznia i dostosowują jego styl nauczania, aby zapewnić optymalne wyniki. Nasza szkoła cechuje się indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Udział w naszych zajęciach to nie tylko nauka języka, ale również pomoc w budowaniu pewności siebie i nawiązywanie nowych znajomości.

Kursy językowe Opole

W naszej szkole oferujemy szeroki zakres kursów językowych dla wszystkich poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym uczniem mamy kursy, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Na naszych kursach językowych priorytetem jest praktyczna nauka, co gwarantuje, że wyniesiesz jak najwięcej z każdej sesji. Nasi nauczyciele skupiają się na dostarczaniu interaktywnych i wciągających lekcji, zachęcając Cię do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki.

Chcesz się nauczyć języka obcego? Zależy Ci żeby nauka była skuteczna? Zapisz numer do naszej szkoły lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 605 250 009 lub 665 080 009.

Kurs angielskiego Opole

Szukasz skutecznego kursu języka angielskiego? Wybierz naukę angielskiego w naszej szkole języków obcych w Opolu. Kurs języka angielskiego w szkole językowej to najlepszy sposób, aby poprawić swój angielski i stać się bardziej biegłym w najczęściej wybieranym języku przez studentów. Nasz kurs zapewnia wysokiej jakości zajęcia i skuteczną naukę z doświadczonymi i profesjonalnymi nauczycielami języka angielskiego, którzy poprowadzą Cię przez każdy etap poznawania tego języka, zarówno w mowie, jak i piśmie.

szkoła języków obcych Opole - Metropolitan Language Professionals
Najlepsza szkoła językowa 2023 - oferteo
Doskonała
Na podstawie 90 opinii
Mohamed Louzani
Mohamed Louzani
2024-06-03
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Very nice service I will really recommend , They even waited for me plus 15 mins of their work time , thanks
Kate Marshevska
Kate Marshevska
2024-06-02
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Korzystałam z usług Metropolitan Language Professionals Biuro Tłumaczeń i jestem bardzo zadowolona. Tłumaczenia były wykonane szybko i dokładnie, a komunikacja z biurem była bezproblemowa. Pracownicy są uprzejmi i kompetentni. Na pewno będę korzystać z ich usług w przyszłości i polecam je każdemu, kto potrzebuje profesjonalnych tłumaczeń.
MydłoWKostce
MydłoWKostce
2024-05-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Dzięki pomocy od nauczycieli języka angielskiego z MLP udało mi się uzyskać certyfikat Cambridge C1 Advanced. Dziękuję bardzo :)
Jan Wyciślik
Jan Wyciślik
2024-04-30
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szybko i profesjonalnie. Tłumaczenie dokumentów na wczoraj od ręki. Dwie godziny i po problemie. Polecam ta firmę.
Dekora Studio
Dekora Studio
2024-04-18
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo profesjonalne, szybkie i atrakcyjne cenowo tłumaczenia. Skorzystałam już po raz kolejny i zdecydowanie nie ostatni. Dodatkowo bardzo miła i sympatyczna obsługa. Bardzo polecam!
fallenisko
fallenisko
2024-04-12
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam z czystym sumieniem biuro tłumaczeń na drugi dzień roboczy za 2/3 ceny innych biur wykonało usługę tłumaczenia przysięgłego europejskiego poświadczenia spadkowego! Konkurencja w Opolu potrzebowała na to kilku dni i ceniła się drożej. Uczcie się od MLP! Pozdrawiam Marek
Wioletta Kollataj
Wioletta Kollataj
2024-03-01
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Marzena Palszys
Marzena Palszys
2024-02-29
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Potrzebowałam przetłumaczyć dokumentację teściowej z holenderskiego na polski.Realizacja w tym samym dniu, jestem pod wrażeniem, pełen profesjonalizm. POLECAM!
Marcin Gackowski
Marcin Gackowski
2024-02-29
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra szkoła językowa! Uczęszczam już od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony! Polecam

Szkoła językowa Opole - oferta

Kursy językowe

Kursy językowe

W szkole językowej Metropolitan w Opolu znajdziesz ofertę zajęć z języka angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych (hiszpański, włoski, francuski, język polski dla obcokrajowców). Mamy dwie opcje nauki: w profesjonalnie przygotowanych salach szkoleniowych w centrum Opola lub z dojazdem do domu lub firmy.

korepetycje z języka obcego

Korepetycje

W naszej firmie oferujemy korepetycje dla osób, które chciałyby szybko i sprawnie podnieść kompetencje językowe. Nasze kursy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, a wiek na pewno nie jest przeszkodą w realizacji celów.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia

Nasza oferta tłumaczeń obejmuje tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe, z zakresu prawa, biznesu, techniki, medycyny i administracji oraz wielu innych dziedzin. Obsługujemy wszystkie języki świata, a nasze ceny są wyjątkowo konkurencyjne. Prześlij plik z dokumentem, a bezpłatnie wycenimy tekst.

przygotowanie do egzaminów z języka obcego

Przygotowanie do egzaminów

Przygotujemy Państwa do egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, CPE, TELC, BEC, TOEFL, PET, KET, IELTS, LCCI, ILEC, ICFE, ACCUEIL, TOEIC, TOLES, City & Guilds, STANAG, amerykańska matura i egzamin SAT, BMAT i TSA, Goethe-Zertifikat A1-C2), jak również państwowych (matura, egzamin szóstoklasisty itp.)

Atuty naszej szkoły językowej w Opolu


Zadowoleni słuchaczeMateriały szkolenioweNowoczesne saleWykwalifikowana kadraKorzystne ceny

Opinie klientów o naszej szkole języków obcych w Opolu

Chodzę na kurs języka technicznego. Spora pomoc w tłumaczeniu publikacji.

Krzysiek Opole

Zapisałem się do MLP, żeby komunikować się na budowie i jechać na projekt za granicę. Na ten moment jestem na B2. Skończyłem 4 poziomy w ciągu roku.

Michał Dobrzeń Wielki

Dzięki zajęciom indywidualnym zdałem lektoraty na uniwerku na B2. Lekko nie było, ale dałem radę.

Romek Opole

Zdałam maturę na 97%. Dzięeeeeeeki.

Magda Opole

Lektorka przyjeżdżała do nas ponad rok. Cała rodzina poszła sporo do przodu z niemieckiego.

Mirek Turawa

Firma oddelegowała mnie do Metropolitan Language Professionals. Szkolenie z zakresu Business English pomogło mi na spotkaniach za granicą i mailingu. Zajęcia na najwyższym poziomie.

Marcin Łubniany

Chodzę do grupy z Bartkiem, super jest.

Ania Opole

Zajęcia u Artura to pełen profesjonalizm. Nie dziwię się że ma tyle zajęć na uczelniach. Legal English najwyższej klasy.

Renata Opole

Zajęcia u Klaudii są na prawdę super, przełamałam barierę językową. Zamierzam kontynuować.

Iwona Opole

Zapisałem się na kurs IT English żeby wyjechać do pracy na Maltę. Wszystko się udało, pracuję w Nissanie.

Stefan Opole

Ukończyłem kurs w Metropolitan Language Professionals i jestem bardzo zadowolony. Dopasowali grafik zajęć do moich potrzeb. Lektorzy wykazali się profesjonalizmem i dużym doświadczeniem.

Andrzej Opole

Przyszłam na kurs IELTS w zeszłym roku, zdałam na band 8, dzięki raz jeszcze. Dostałam się na studia do Edynburga.

Magda Krapkowice

Szkoła języków obcych - najlepszy sposób na naukę języka obcego

Współcześnie znajomość co najmniej jednego języka obcego jest absolutnym minimum w przypadku np. poszukiwania dobrej pracy. Nic więc dziwnego, że tak dużo osób poszukuje sprawdzonych sposobów na ich naukę. Istnieje wiele metod nauki języków obcych. Można uczyć się samodzielnie w domu, wykorzystując do tego książki lub też kursy internetowe, można również skorzystać z pomocy korepetytora udzielającego lekcje indywidualne, jednak zdecydowana większość osób preferuje naukę w szkole językowej. I nic dziwnego, ponieważ nauka w naszej szkoła języków obcych to rozwiązanie posiadające wiele zalet.

Szkoła językowa Metropolitan Language Professionals w Opolu zatrudnia wyłącznie najlepszych nauczycieli. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne wykształcenie, by móc przekazywać Państwu niezbędną wiedzę w sposób łatwy i przystępny. Są także przygotowani na wiele scenariuszy nauczania i doskonale wiedzą, jak prowadzić naukę kursantów znajdujących się na różnych poziomach zaawansowania. Nasi nauczyciele posiadają również umiejętność jasnego wyjaśniania nieraz trudnych struktur gramatycznych oraz językowych. Co więcej, korzystając z oferty naszej szkoły językowej, ćwiczą Państwo również wymowę oraz prawidłowy akcent.

szkoła języków obcych w Opolu
kursy językowe w Opolu

Szkoła językowa – główne zalety uczestnictwa w kursach

Nasza szkoła języków obcych to przede wszystkim możliwość częstej konwersacji, co w przypadku nauki nowego języka jest szczególnie istotne. Kursanci pracują więc indywidualnie, pod okiem swojego nauczyciela, z którym podczas każdej lekcji prowadzą intensywne rozmówki w danym języku. Konwersacje są oczywiście odpowiednio ukierunkowane, tak by wynieśli Państwo z każdej lekcji jak najwięcej. Jest to jedna z najważniejszych zalet uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez naszą szkołę – indywidualny tryb nauczania i intensywne ćwiczenia praktyczne z lektorem.

Co równie ważne, zajęcia przeprowadzane przez szkołę językową są doskonałą motywacją do regularnej nauki. Częste spotkania z nauczycielem powodują, że nie ma mowy o jakimkolwiek zastoju, co jest w tej kwestii bardzo istotne. Podczas nauki w naszej szkole otrzymują Państwo gwarancję najlepszych materiałów zarówno do czytania, jak i słuchania, które spowodują, że nauka stanie się przyjemnością.

Dlaczego warto się uczyć w szkole Metropolitan Language Professionals?

Dlaczego nasza szkoła języków obcych cieszy się tak dużą popularnością? Powodów jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje fakt wysokiej skuteczności nauki. Dzięki nam będą mogli Państwo skutecznie poszerzać swoją wiedzę z wybranego języka, a wszystko to w miłej i przyjemnej atmosferze. Przełamujemy bariery związane z nieśmiałością wypowiadania się, jak również odpowiadamy na wszelkie pytania pojawiające się w głowach naszych Kursantów. Nasza szkoła jest więc skuteczną metodą na opanowanie wybranego przez Państwa języka.

Wszystkie osoby poszukujące profesjonalnej szkoły językowej w Opolu z doświadczoną kadrą nauczycielską, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Istniejemy na rynku od długiego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wielu naszych kursantów, którzy polecają nasze usługi innym osobom. Możemy Państwu zagwarantować indywidualne podeście do każdego ucznia oraz korzystne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

szkoła języków obcych Metropolitan Language Professionals w Opolu

Dowiedz się więcej o naszej firmie


Zostań naszym partnerem


Nie wiesz na co się zdecydować?

Aktualności

Orły Kształcenia

Dumnie informujemy, że zostaliśmy laureatem konkursu Orły Kształcenia 2019.[...]

parlament europejski

Od października 2017 roku szkoła językowa prowadzi szkolenia językowe dla Parlamentu Europejskiego. Świadczymy najwyższy poziom usług z zakresu języka niemieckiego oraz hiszpańskiego [...]

dziewczyna zdaje maturę z języka angielskiego

Nasza szkoła językowa prowadzi kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego i niemieckiego (podstawowej i rozszerzonej). Średnia zdawalność naszych kursantów to 93%. Tylko z nami [...]