TŁUMACZENIA

Zobacz więcej

Biuro tłumaczeń Opole - Metropolitan Language Professionals

Tłumacz niemieckiego, angielskiego i innych języków

Nasze biuro tłumaczeń mieszczące się w Opolu, to zespół wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, posiadających wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych i ustnych, przysięgłych i zwykłych dla firm oraz osób prywatnych. W naszym biurze pracują tłumacze wielu języków, w tym najbardziej popularnych, niemieckiego, angielskiego, francuskiego, ukraińskiego i rosyjskiego.

Odwiedź nasze biuro w Opolu, ul. Ozimska 63a, lub zadzwoń: 605 250 009, 665 080 009

Biuro tłumaczeń MLP w Opolu - Google Moja Firma

Tłumaczymy wszystkie typy dokumentów z każdego języka

Tłumaczenia biznesowo-handlowe

Dokumenty samochodowe, CV, list motywacyjny, maile, prezentacje, strony internetowe, umowy, kontrakty, dokumenty handlowe, dokumenty przewozowe, reklamacje, zwroty, oferty przetargowe, rejestracja działalności gospodarczej, zgłaszanie szkód, deklaracje podatkowe, raporty finansowe, analizy finansowe, korespondencja służbowa oraz prywatna, notatki służbowe, protokoły, informacje, prasowe, reklamowe i marketingowe, broszury, katalogi.

Tłumaczenia prawne

Umowy cywilnoprawne, polisy ubezpieczeniowe, dokumenty kredytowe, akty urodzenia, akty zgonu, akty ślubu, akty notarialne, pełnomocnictwa, orzeczenia sądowe, licencje, pozwolenia, pisma sądowe, opinie prawne, dyplomy, świadectwa szkolne, protokoły, świadectwa pracy.

Tłumaczenia techniczne

Instrukcje obsługi, opisy produktu, dokumentacja maszyn i urządzeń, specyfika pojazdów, opis opakowań, etykiety, znaki, banery, dokumentacja patentowa, instrukcje BHP.

Inne

Dokumenty medyczne, wypisy ze szpitala, prace pisemne, prace dyplomowe (tłumaczenie i korekta), streszczenia do pracy licencjackiej, magisterskiej oraz doktorskiej, artykuły, publikacje, prezentacje multimedialne, książki.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe - jak pracuje nasze biuro tłumaczeń

tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Szeroka oferta

Tłumaczymy teksty z każdej dziedziny języka angielskiego, niemieckiego, jak również innych języków. W ofercie mamy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe.

strona tekstu w języku obcym

Rozliczenie za stronę

Jedna strona nieuwierzytelnionego tekstu do tłumaczenia to 1800 znaków ze spacjami. Strona tekstu przysięgłego to 1125 znaków ze spacjami.

przysyłka tekstu do tłumaczenia

Wycena online

Prześlij tekst, który chcesz przetłumaczyć na nasz adres e-mail, a pełną wycenę odeślemy Ci niezwłocznie bez żadnych dodatkowych kosztów.

WYŚLIJ TEKST DO TŁUMACZENIA
(OBSŁUGIWANE PLIKI: DOC, DOCX, PDF, TXT, JPG)


Możliwy kontakt osobisty w Opolu i wycena na miejscu


tel. 605250009
ul. Ozimska 63a, Parter, 2 piętro.  Profesjonalne tłumaczenia w Opolu

  W biurze tłumaczeń Metropolitan Language Professionals w Opolu od lat zajmujemy się m.in. tłumaczeniami biznesowo-handlowymi, w których to skład wchodzą: dokumenty samochodowe, CV, list motywacyjny, maile, prezentacje, strony internetowe, umowy, kontrakty, dokumenty handlowe, dokumenty przewozowe, reklamacje, zwroty, oferty przetargowe, rejestracja działalności gospodarczej, zgłaszanie szkód, deklaracje podatkowe, raporty finansowe, analizy finansowe, korespondencja służbowa oraz prywatna, notatki służbowe, protokoły, informacje, prasowe, reklamowe i marketingowe oraz broszury.

  Nasza oferta dedykowana jest wszystkim osobom poszukującym doświadczonych tłumaczy z języka angielskiego, niemieckiego oraz innych języków. Każdy tłumacz przysięgły z naszego biura posiada niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To gwarancja Państwa zadowolenia i satysfakcji, a wszystko to przy niedużych nakładach finansowych!

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Tłumaczenia wykonywane są w sposób profesjonalny oraz w możliwie jak najkrótszym czasie.

  profesjonalne tłumaczenia przysięgłe

  Tłumacz przysięgły

  Tłumaczenia przysięgłe to potocznie używana nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego. Są one wykonywane przez tłumacza przysięgłego, który jest osobą zaufania publicznego.

  Wobec pracy tłumacza przysięgłego oraz realizowanych przez niego usług zastosowanie ma szereg przepisów. Wykonywanie zawodu jest w Polsce uregulowane ustawą z dnia 25 listopada 2004 roku. O zasadach etyki zawodowej oraz zasadach praktyki zawodowej mówi kodeks tłumacza przysięgłego, opracowany przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w 2011 r.

  Sprawdź opinie naszych klientów

  Tłumacz przysięgły Opole MLP

  Ozimska 63A, Parter

  4,5 68 reviews

  • Avatar Rafał Pałgan ★★★★★ 3 miesiące temu
   Współpraca z Metropolitan Language Professionals w zakresie tłumaczeń oceniam bardzo dobrze. Ich stawki są przystępne, a zespół tłumaczy jest niezwykle profesjonalny. … Czytaj więcej Mają doskonałą znajomość języka i kultury danego kraju. Ich obsługa klienta jest również na najwyższym poziomie - każda osoba, z którą miałem kontakt, była przyjazna i pomocna. Gorąco Metropolitan, to prawdopodobnie najlepsze biuro tłumaczeń w Opolu!
  • Avatar Marek Nowicki ★★★★★ 3 miesiące temu
   Niedawno zleciłem tłumaczenie dokumentów mojej firmy w tym biurze i wykonali znakomitą robotę. Nie tylko byli w stanie szybko załatwić mi tłumaczenia, ale także … Czytaj więcej mogli wykonać je zdalnie, co było ogromnym plusem! Ogólnie jestem pod wrażeniem tego biura tłumaczeń i gorąco polecam ich usługi!
  • Avatar julia janina ★★★★★ 3 miesiące temu
   Współpracuję z Panem Arturem już od roku i myślę, że mogę się obiektywnie wypowiedzieć. Pan Artur jest specjalistą w swojej dziedzinie a jego nazwisko to marka w … Czytaj więcej naszym mieście. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy. Ten człowiek o języku angielskim wie wszystko 🙂 Z pewnością jest też w stanie zagiąć niejednego native speakera. Cena za lekcję jest przystępna (znacznie niższa niż w innych szkołach językowych) a jakość usługi bardzo wysoka. Polecam każdemu, gdyż ja również jestem w jego szkole z polecenia:)
  • Avatar Paweł Grużewski ★★★★★ 4 miesiące temu
   Polecam, szybko i profesjonalnie wykonane tłumaczenia, duża ilość języków i pomocna obsługa.
  • Avatar Bogdan Lojewski ★★★★★ 4 miesiące temu
   Biuro jest profesjonalne i stara się spełnić wszystkie wymagania klientów polecam.