Tłumacz przysięgły - Kędzierzyn-Koźle

Tłumacze przysięgli z biura MLP oferują tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe wszystkich języków dla klientów z Kędzierzyna-Koźla. Realizacja nawet w ciągu 24 godzin lub w dniu zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Profesjonalny tłumacz przysięgły

Tłumaczenia przysięgłe to potoczna nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego. Są one wykonywane przez tłumacza przysięgłego, który jest osobą zaufania publicznego.

 

biuro tłumaczeń przysięgłych

Zakres usług wykonywanych przez tłumaczy biura MLP

Nasi tłumacze świadczą usługi z zakresu tłumaczeń umowy cywilnoprawnej, polisy ubezpieczeniowej, dokumentów kredytowych, aktów urodzenia, aktów zgonu, aktów ślubu, aktów notarialnych, pełnomocnictwa, orzeczenia sądowego, licencji, pozwolenia, pism sądowych, opinii prawnych, dyplomów, świadectw szkolnych, protokołów, czy też świadectw pracy. Wszystko to sprawia, że usługi wykonywane przez tłumacza w Metropolitan Language Professionals cieszą się tak dużą popularnością.

Tłumaczenia wykonywane przez nasz zespół, od samego początku cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszystkim jego wymaganiom. To właśnie między innymi dlatego ich grono z roku na rok jest coraz większe. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Poznaj tłumaczy naszego biura

 

Przemek

Spędził 14 lat w USA, gdzie ukończył Szkołę Średnią i Kryminologię na University of Nevada Las Vegas. Zdobywał doświadczenie jako: specjalista do spraw obsługi klientów (Bank of America), kierownik głównego sejfu (Loomis Fargo), asystent kierownika (Enterprise Rent a Car) i agent jednostki BORSTAR (US Border Patrol). Po przyjeździe do Polski ukończył Podyplomowe Studia Przekładu w Zakresie Języka Angielskiego oraz kurs pedagogiczny. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz zajmuje się tłumaczeniami.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektor języka angielskiego

Artur

Lektor języka angielskiego z ponad 14 letnim doświadczeniem. Ukończona Filologia angielska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Opolu. Wykładowca Uniwersytetu Opolskiego. Wykładowca prawa w języku angielskim oraz Business English. Dyrektor szkoły językowej.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektor języka angielskiego
  • wykładowca uniwersytecki
  • dyrektor szkoły językowej

Anna

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Swoje pierwsze kroki jako nauczycielka języka angielskiego stawiała w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Opolu. Swoje doświadczenie rozwijała jako lektor języka angielskiego na Uniwersytecie Opolskim w latach 2010-2016. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno zajęcia tradycyjne ‘’face to face”, jak i za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Przygotowuje do egzaminów międzynarodowych, jak również państwowych.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektorka języka angielskiego
  • przygotowuje do egzaminów: CAE, IELTS, TOEFL