Tłumacz języka angielskiego w Opolu

Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe i zwykłe języka angielskiego. Nasze biuro tłumaczeń odznacza się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem.

Siedziba naszego biura znajduje się w Opolu, na ulicy Ozimskiej 63A. Realizacja nawet w ciągu 24 godzin lub w dniu zlecenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

biuro tłumaczeń przysięgłych w Opolu

Tłumacz angielskiego - Opole

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe języka angielskiego

Tłumaczenia języka angielskiego są potrzebne nie tylko w codziennym życiu, ale także w sferach biznesowych. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i osoby prywatne. Nasze biuro tłumaczeń podchodzi do każdego klienta indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Jeśli szukasz profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług, zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Tłumaczenie często przydają nam się w sprawach zawodowych, ale także w codziennym życiu.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe języka angielskiego wykonujemy z dbałością o każdy szczegół i z najwyższą starannością. Cechujemy się terminowym wykonywaniem tłumaczeń i pełną fachowością. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Opolu i oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Atrakcyjna oferta jest skierowana dla każdego, kto pragnie szybko i bezbłędnie przetłumaczyć jakieś ważne dokumenty czy notatki z języka angielskiego. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i dostosuj ją do swoich potrzeb.

Poznaj tłumaczy naszego biura

 

Przemek

Spędził 14 lat w USA, gdzie ukończył Szkołę Średnią i Kryminologię na University of Nevada Las Vegas. Zdobywał doświadczenie jako: specjalista do spraw obsługi klientów (Bank of America), kierownik głównego sejfu (Loomis Fargo), asystent kierownika (Enterprise Rent a Car) i agent jednostki BORSTAR (US Border Patrol). Po przyjeździe do Polski ukończył Podyplomowe Studia Przekładu w Zakresie Języka Angielskiego oraz kurs pedagogiczny. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz zajmuje się tłumaczeniami.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektor języka angielskiego

Anna

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Swoje pierwsze kroki jako nauczycielka języka angielskiego stawiała w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Opolu. Swoje doświadczenie rozwijała jako lektor języka angielskiego na Uniwersytecie Opolskim w latach 2010-2016. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno zajęcia tradycyjne ‘’face to face”, jak i za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Przygotowuje do egzaminów międzynarodowych, jak również państwowych.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektorka języka angielskiego
  • przygotowuje do egzaminów: CAE, IELTS, TOEFL