Tłumacz języka angielskiego w Opolu

Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe i zwykłe języka angielskiego. Nasze biuro tłumaczeń odznacza się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem w tłumaczeniach języka angielskiego.

Siedziba naszego biura tłumaczeń znajduje się w Opolu, na ulicy Ozimskiej 63A. Realizacja nawet w ciągu 24 godzin lub w dniu zlecenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

biuro tłumaczeń przysięgłych w Opolu

Tłumacz angielskiego - Opole, ul. Ozimska 63A

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe języka angielskiego

Tłumacz języka angielskiego bardzo często jest są potrzebny nie tylko w codziennym życiu, ale także w sferach biznesowych. W zakresie tłumaczeń obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i osoby prywatne. Nasze biuro tłumaczeń podchodzi do każdego klienta indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Jeśli szukasz profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług, zapoznaj się z ofertą naszej firmy.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe języka angielskiego wykonujemy z dbałością o każdy szczegół i z najwyższą starannością. Cechujemy się terminowym wykonywaniem tłumaczeń i pełną fachowością. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Opolu i oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Atrakcyjna oferta jest skierowana dla każdego, kto pragnie szybko i bezbłędnie przetłumaczyć jakieś ważne dokumenty czy notatki z języka angielskiego.

Tłumaczenia ekspresowe z języka angielskiego

Tłumaczenia ekspresowe z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski wyceniamy ekspresowo. Wystarczy przesłać skan dokumentu e-mailem lub poprzez formularz kontaktowy. Następnie dokumenty tłumaczymy, a do biura zapraszamy Państwa tylko raz: podczas odbioru dokumentów w celu okazania oryginałów.

 

Poznaj tłumaczy naszego biura

 

Przemek

Nauczyciel i tłumacz języka angielskiego. Spędził 14 lat w USA, gdzie ukończył Szkołę Średnią i Kryminologię na University of Nevada Las Vegas. Zdobywał doświadczenie jako: specjalista do spraw obsługi klientów (Bank of America), kierownik głównego sejfu (Loomis Fargo), asystent kierownika (Enterprise Rent a Car) i agent jednostki BORSTAR (US Border Patrol). Po przyjeździe do Polski ukończył Podyplomowe Studia Przekładu w Zakresie Języka Angielskiego oraz kurs pedagogiczny. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz zajmuje się tłumaczeniami.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektor języka angielskiego

Anna

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Swoje pierwsze kroki jako nauczycielka języka angielskiego stawiała w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Opolu. Swoje doświadczenie rozwijała jako lektor języka angielskiego na Uniwersytecie Opolskim w latach 2010-2016. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno zajęcia tradycyjne ‘’face to face”, jak i za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Przygotowuje do egzaminów międzynarodowych, jak również państwowych. Wykonuje również tłumaczenia z języka angielskiego.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektorka języka angielskiego
  • przygotowuje do egzaminów: CAE, IELTS, TOEFL