O FIRMIE

Czytaj dalej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy  firmą z wieloletnim doświadczeniem w języku specjalistycznym.

Nasza oferta jest zarówno do profesjonalistów, jak również klientów prywatnych zainteresowanych nauką języka ogólnego. Kursy prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania (od A1- C2).  W naszym portfolio znajdują się setki zadowolonych klientów, z  największymi korporacjami międzynarodowymi oraz instytucjami państwowymi na czele. Prowadzimy kursy językowe dla firm i instytucji oraz kursy dla indywidualnych klientów na terenie Opola, województwa opolskiego oraz na terenie całej Polski. Naszą specjalnością jest język angielski, lecz uczymy także języka niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i francuskiego oraz włoskiego.

Doświadczenie

Cechuje nas wysoki profesjonalizm, rzetelność i niezawodność, jesteśmy liderami na rynku

Oprócz współpracy z firmami oraz instytucjami, posiadamy także doświadczenie w obsłudze projektów unijnych EFS. W latach 2010-2015 asystowaliśmy przy szkoleniach specjalistycznych z języka angielskiego oraz niemieckiego z zakresu języka biznesowego, technicznego, z zakresu turystyki, hotelarstwa i gastronomii dla ponad 500 osób z województwa opolskiego. Wszyscy uczestnicy ukończyli kurs certyfikatem poświadczającym nabyte umiejętności.

Gwarancja jakości

Indywidualnie dopasowujemy odpowiedni poziom nauczania oraz ceny dla naszych klientów

Cena kursu językowego już nie będzie stanowić problemu, ponieważ u nas są one dostosowywane indywidualnie do każdego klienta. Już nie musisz płacić za kurs z góry na cały rok: częstotliwość, czas trwania zajęć oraz okres wybierasz TY, a nie szkoła językowa. Wszyscy nasi kursanci mają pełną swobodę w wyborze terminu oraz godziny zajęć. Zajęcia odwoływane wcześniej nie przepadają tak, jak w przypadku kursów grupowych w innych szkołach – masz możliwość ich odrobienia w dowolnym dla Ciebie terminie.

Nasz zespół

Nasi klienci