KURSY I KOREPETYCJE JĘZYKOWE

Zobacz więcej

Kursy językowe

Kursy językowe dla każdej grupy wiekowej – kursy na terenie Opola i województwa opolskiego.

Prowadzimy zajęcia dla każdego, zaczynając od najmłodszych (dzieci od 5 roku życia), a kończąc na seniorach. Podejmiemy się każdego zadania i sprostamy wszelkim oczekiwaniom. Dzięki zajęciom indywidualnym możemy przygotować kurs szyty na miarę dla Ciebie.

Oferujemy

Kompleksowe, językowe przygotowanie do wyjazdu za granicę (język specjalistyczny z każdej dziedziny – medycyna, gastronomia, inżynieria, budownictwo, praca na produkcji, hydraulika, fryzjerstwo, kosmetyka, sprzedaż, handel, stolarstwo, fizjoterapia, Au Pair, pielęgniarstwo, opieka osób starszych, rehabilitacja, masaż, rolnictwo, hotelarstwo).

Profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim oraz niemieckim (także na szczeble korporacyjne oraz menedżerskie), maile, rozmowy telefoniczne, prezentacje delegacje, publikacje i spotkania w języku angielskim i niemieckim. Z nami na pewno sprostasz targetom.

Efektywna nauka
dla każdego


W naszej firmie oferujemy kursy dla osób, które chciałyby szybko i sprawnie podnieść kompetencje językowe. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, a wiek na pewno nie jest przeszkodą w realizacji celów. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do zajęć indywidualnych – jeśli masz osobę lub osoby towarzyszące, z chęcią stworzymy dla was grupę.

Przygotowanie
do egzaminów


Oferujemy specjalistyczne kursy językowe oraz przygotowanie do egzaminów międzynarodowych jak również państwowych. Z nami zdasz maturę, dostaniesz się na wymarzone studia, napiszesz sprawdzian w szkole. Przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej w Polsce lub za granicą. U nas znajdziesz to, czego szukasz.

Dojazd
do klienta


Oprócz sal szkoleniowych wyposażonych w sprzęty najnowszej technologii takich, jak tablice interaktywne, nasi lektorzy mogą do Państwa dojechać. Nie tracisz cennego czasu na dotarcie do szkoły językowej. To my dostosowujemy się do Ciebie, a nie Ty do nas. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna nauka języka.

Kursy

kursy językowe
 • Business English (język angielski w biznesie)
 • Wirtschaft Deutsch (język niemiecki w biznesie)
 • Legal English (prawniczy język angielski)
 • Technical English (techniczny język angielski)
 • Medical English (medyczny język angielski)
 • Pharmaceutical English (język angielski w farmacji)
 • IT English (informatyczny język angielski)
 • English for Tourism and Hospitality (język angielski dla turystyki I gastronomii)
 • English for Psychology and Psychiatry (język angielski dla psychologii oraz psychiatrii)
 • English for Physiotherapy (język angielski dla fizjoterapii)
 • English for Logistics (język angielski w logistyce)
 • Real Estate English (angielski dla nieruchomości)
 • Administrative English (angielski dla administracji)
 • Military English (angielski dla służb mundurowych)
 • Aviation English (angielski dla lotnictwa)
 • Financial and banking English (angielski dla finansów i bankowości)
 • HR English (angielski dla zarządzania zasobami ludzkimi)
 • Język polski dla obcokrajowców

Korepetycje

korepetycje językowe
 • Przygotowanie do matury z języka angielskiego i niemieckiego (podstawowej i rozszerzonej; ustnej i pisemnej)
 • Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego i niemieckiego
 • Kursy regularne (od poziomu podstawowego po zaawansowany)
 • Zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb kursanta
 • Konwersacje w języku angielskim i niemieckim
 • Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego
 • Przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia
 • Pomoc przy pracach pisemnych i zaliczeniowych (semestralnych)
 • Przygotowanie na lektoraty językowe
 • Audyty językowe dla firm i korporacji
 • Pomoc przy pracach domowych i wypracowaniach z języka angielskiego
 • Pogotowie językowe z języka angielskiego i niemieckiego - pomagamy w każdym problemie językowym: korekta, porada merytoryczna, stylistyczna jak również gramatyczna

Kursy językowe w szkole Metropolitan Language Professionals

Wszystkim osobom zainteresowanym nauką języka obcego w Opolu, oferujemy kursy językowe, przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, jak i dorosłych zaczynając od najmłodszych (dzieci od 5. roku życia), a kończąc na seniorach. Podejmiemy się każdego zadania i sprostamy wszelkim oczekiwaniom, a dzięki zajęciom indywidualnym możemy przygotować kurs szyty na miarę Państwa potrzeb. Proponujemy więc kompleksowe, językowe przygotowanie do wyjazdu za granicę (język specjalistyczny z każdej dziedziny – medycyna, gastronomia, inżynieria, budownictwo, praca na produkcji, hydraulika, fryzjerstwo, kosmetyka, sprzedaż, handel, stolarstwo, fizjoterapia, Au Pair, opieka osób starszych, hotelarstwo, czy też rolnictwo.

Co więcej, organizowane przez naszą szkołę kursy językowe to także w pełni profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim oraz niemieckim (także na szczeblu korporacyjnym oraz menedżerskim), maile, rozmowy telefoniczne, prezentacje delegacje, publikacje i spotkania w języku angielskim i niemieckim. Jest to niezwykle przydatna oferta, która może być niezwykle pomocna w przypadku chęci zdobycia wymarzonej posady.

nauka języka - kursy językowe w Opolu
profesjonalny kurs języka obcego

Dlaczego u nas?

W naszej szkole oferujemy kursy językowe dla wszystkich osób, które chciałyby szybko i sprawnie podnieść swoje kompetencje językowe. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, a wiek na pewno nie jest przeszkodą w realizacji Państwa celów. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do zajęć indywidualnych – jeśli mają Państwo osoby towarzyszące, z chęcią stworzymy dla Was niewielką grupę. Co więcej, oferujemy również specjalistyczne kursy językowe oraz przygotowanie do egzaminów międzynarodowych jak również państwowych. Z nami zdasz maturę, dostaniesz się na wymarzone studia, napiszesz sprawdzian w szkole. Przygotujemy Cię także do rozmowy kwalifikacyjnej w Polsce lub za granicą.

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle wygodne. Dlaczego? Oprócz nowoczesnych sal szkoleniowych wyposażonych w sprzęty najnowszej technologii takich, jak tablice interaktywne, nasi lektorzy mogą do Państwa dojechać. Nasi Klienci nie tracą więc cennego czasu na dotarcie do szkoły językowej. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których nasze kursy językowe w Opolu cieszą się tak dużym uznaniem wśród szerokiej grupy osób korzystających z naszych usług.

Jakie są zalety kursów językowych prowadzonych przez naszą szkołę?

Kursy językowe w szkole językowej to przede wszystkim możliwość częstej konwersacji, co w przypadku nauki nowego języka jest szczególnie istotne. Podczas każdej, indywidualnej lekcji z naszym lektorem, kursant porozumiewa się w obcym języku ze swoim nauczycielem, omawiając różne zagadnienia. Oferujemy Państwu wspólną pracę podczas m.in. takich kursów, jak prawniczy język angielski, język angielski w logistyce i nieruchomościach, czy też angielski dla finansów i bankowości. Podejmując naukę w naszej szkole, otrzymują Państwo gwarancję najlepszych materiałów zarówno do czytania, jak i słuchania, które pomagają utrwalić poznane zwroty oraz ćwiczyć czytanie i rozumienie.

Warto również wiedzieć, że nasze kursy językowe cieszą się bardzo dobrą opinią wśród wielu osób, które zdecydowały się w nich uczestniczyć. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna cena zajęć, ale również indywidualne podejście do każdego kursanta. Nasi wykwalifikowani nauczyciele każdorazowo dostosowują tempo prowadzenia zajęć w taki sposób, by wszyscy bez problemu mogli nadążyć z przyswajaniem wiedzy. To właśnie, między innymi, dlatego przeprowadzane przez nas lekcje od samego początku cieszą się tak dużą skutecznością. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza oferta, a Waszym miejscem zamieszkania jest Opole, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia trybu nauki wybranego języka obcego.

AngielskiNiemiecki

języki obce