AKTUALNOŚCI

Zobacz więcej

Orły Kształcenia

Dumnie informujemy, że zostaliśmy laureatem konkursu Orły Kształcenia 2019.

Konkurs wymowy angielskiej

W dniu 06.04.17r. o godzinie 10:00 odbyła się XIV edycja konkursu "Wymowy Angielskiej" w Społecznym Językowym LO im. Alberta Einsteina. Nasza szkoła była sponsorem konkursu. Ufundowaliśmy nagrody w postaci bonów na kurs językowy o wartości 1000 zł dla zwycięzców w kategorii szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Konkurs umożliwił uczniom zaprezentowanie poprawnego akcentu w języku angielskim oraz talentu aktorskiego.

Inicjatywą konkursu jest promowanie talentów i osiągnięć uczniów oraz pomaganie im w kształtowaniu ważnych kompetencji osobistych. Chętnie wykorzystują go nauczyciele jako instrument motywujący uczniów do rozwijania sprawności językowych.

Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Konkursowicze oceniani byli przez wykładowców Uniwersytetu Opolskiego oraz native speaker'a. Pierwsze miejsce w kategorii szkoła podstawowa zajął Adam M., natomiast zwycięzcą w kategorii gimnazjum została Anna S. Każdy z uczestników otrzymał nagrody mi.in długopisy, koszulki, teczki, karty rabatowe na kursy językowa w naszej szkole oraz wiele innych atrakcyjnych gadżetów. Mamy nadzieję, że ufundowane nagrody, a w szczególności bony na kursy językowe, pomogą osiągnąć uczniom jeszcze lepszy poziom językowy.

Tanie korepetycje

Centrum Korepetycji MLP prowadzi korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego na terenie Opola oraz całego regionu, dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wiek dla nas nie jest przeszkodą.

Korepetycje organizowane są w centrum Opola na ul. Ozimskiej 63a w komfortowych salach szkoleniowych lub z dojazdem do klienta na terenie całego województwa opolskiego.

Nasi nauczyciele to osoby z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach publicznych oraz na uczelniach wyższych. Materiały na zajęcia kursant otrzymuje bezpłatnie w ramach kursu
W pakiecie zajęć oferujemy także asystę językową - pomagamy w rozwiązywaniu prac pisemnych oraz zadań domowych, sprawdzamy eseje, wypracowania oraz wszelkiego rodzaju teksty.

Zadzwoń już teraz: 605250009, 796484801, 665080009

Tłumaczymy dla Policji

Od sierpnia 2018 roku biuro tłumaczeń Metropolitan Language Professionals jest oficjalnym biegłym tłumaczem Polskiej Policji.

Kursy do 10% taniej

Aby uzyskać 10% zniżkę na kurs z języka angielskiego lub niemieckiego, zapisz się na cały rok szkolny oraz dokonaj wpłaty na nasze konto. Zniżka przysługuje zarówno nowym, jak i obecnym kursantom. Nie zwlekaj i zaoszczędź na nauce.

Nasza szkoła językowa jako jedyna na Opolszczyźnie specjalizuje się w kursach indywidualnych oraz zajęciach w małych grupach (maksymalnie 4 osoby), co gwarantuje o wiele szybsze przyswajanie wiedzy oraz sprawny rozwój umiejętności językowych. W przeciwieństwie do innych szkół, gdzie w grupach znajduje się od 10-12 osób, my skupiamy się tylko na Twoich potrzebach i w podobnych lub niższych cenach dajemy gwarancję sukcesu oraz najwyższą jakość nauczania.

Nasi słuchacze podczas roku nauki kończą nawet 4 poziomy zaawansowania. Oszczędzaj czas i pieniądze i zapisz się do MLP.

Zapisy pod adresem e-mail: info@mlp.opole.pl
pod nr tel.605250009, 796484801, 665080009
lub w oddziale szkoły przy ul. Ozimskiej 63a, 2 piętro.

Język specjalistyczny

Oferujemy angielski oraz niemiecki dla specjalistów wszelkich dziedzin: menadżerów, pracowników administracji, przedsiębiorców, lekarzy, handlowców, prawników, inżynierów, informatyków, sędziów, opiekunek osób starszych, pielęgniarek, architektów, urzędników, pracowników produkcyjnych, pracowników branży gastronomicznej i branży turystycznej oraz dla osób pragnących wyjechać za granicę.

Przygotowanie do wszelkiego rodzaju egzaminów międzynarodowych!
Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i niemieckim (także na poziomy korporacyjne oraz menadżerskie).
Przygotowanie do wyjazdu za granicę (angielski oraz niemiecki)
Kursy prowadzone są na najnowszej generacji tablicy interaktywnej.

Zapisy pod adresem e-mail: info@mlp.opole.pl
pod nr tel. 605250009, 796484801, 665080009
lub w oddziale szkoły przy ul. Ozimskiej 63a, 2 piętro.

Parlament Europejski

Od października 2017 roku szkoła językowa prowadzi szkolenia językowe dla Parlamentu Europejskiego. Świadczymy najwyższy poziom usług z zakresu języka niemieckiego oraz hiszpańskiego.

Matura 2020 – zdaj na 97%

Nasza szkoła językowa specjalizuje się w kursach przygotowawczych do matury z języka angielskiego i niemieckiego (podstawowej i rozszerzonej). Nasi uczniowie jeszcze nigdy nie zeszli poniżej 90% z matury podstawowej, a średni wynik wszystkich słuchaczy to 93%. Nie zwlekaj, ucz się u najlepszych, którzy dają gwarancję wysokich wyników.

Nasi kursanci mają dostęp do unikatowych materiałów przygotowujących do matury z języka angielskiego oraz niemieckiego w cenie kursu. Zajęcia odbywają się z użyciem najnowszej generacji tablicy interaktywnej.

Zapisy pod adresem e-mail: info@mlp.opole.pl
pod nr tel. 605250009, 796484801, 665080009
lub w oddziale szkoły przy ul. Ozimskiej 63a, II piętro.

Tłumaczenia naukowe

Jako jedna z niewielu firm w całej Polsce nasze biuro zajmuje się tłumaczeniami naukowymi z wszystkich języków. W naszym dorobku mamy już setki publikacji, prac dyplomowych, artykułów naukowych, referatów i streszczeń do prac licencjackich, magisterskich oraz doktorskich.

Współpracujemy z wieloma instytucjami państwowymi oraz uczelniami wyższymi (Uniwersytet Opolski, Politechnika Opolska, Urząd Marszałkowski, Urząd Wojewódzki).

Bezpłatna wycena tekstu!
Atrakcyjne ceny!

Tłumaczenia prosimy wysyłać na adres e-mail: info@mlp.opole.pl

O nas w prasie

Artykuł o naszej szkole w portalu internetowym 24opole.pl –

Zdobywaj pracę z language professionals"