Tłumacz przysięgły

Tłumacz Opole

Tłumacze z biura MLP w Opolu oferują tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe wszystkich języków. Realizacja nawet w ciągu 24 godzin lub w dniu zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Profesjonalny tłumacz przysięgły w Opolu

Tłumaczenia przysięgłe to potoczna nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego. Są one wykonywane przez tłumacza przysięgłego, który jest osobą zaufania publicznego.

 

biuro tłumaczeń przysięgłych w Opolu

Zakres usług wykonywanych przez tłumaczy MLP Opole

Nasi tłumacze świadczą również usługi z zakresu tłumaczeń umowy cywilnoprawnej, polisy ubezpieczeniowej, dokumentów kredytowych, aktów urodzenia, aktów zgonu, aktów ślubu, aktów notarialnych, pełnomocnictwa, orzeczenia sądowego, licencji, pozwolenia, pism sądowych, opinii prawnych, dyplomów, świadectw szkolnych, protokołów, czy też świadectw pracy. Wszystko to sprawia, że nasze biuro tłumaczeń cieszy się tak dużą popularnością.

Tłumaczenia wykonywane przez nasz zespół w MLP Opole, od samego początku cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszystkim jego wymaganiom. To właśnie między innymi dlatego ich grono z roku na rok jest coraz większe. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Tłumacz przysięgły – przepisy

Wobec pracy tłumacza przysięgłego oraz realizowanych przez niego usług zastosowanie ma szereg przepisów. Wykonywanie zawodu jest w Polsce uregulowane ustawą z dnia 25 listopada 2004 roku. O zasadach etyki zawodowej oraz zasadach praktyki zawodowej mówi kodeks tłumacza przysięgłego, opracowany przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w 2011 r.

 

WYŚLIJ TEKST DO TŁUMACZENIA
(OBSŁUGIWANE PLIKI: DOC, DOCX, PDF, TXT, JPG)


Możliwy kontakt osobisty w Opolu i wycena na miejscu


tel. 605250009
ul. Ozimska 63a, parter.