Tłumacz przysięgły - Opole

Tłumacze przysięgli z biura MLP w Opolu oferują tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe wszystkich języków. Realizacja nawet w ciągu 24 godzin lub w dniu zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Profesjonalny tłumacz przysięgły

Tłumaczenia przysięgłe to potoczna nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego. Są one wykonywane przez tłumacza przysięgłego, który jest osobą zaufania publicznego.

 

biuro tłumaczeń przysięgłych w Opolu

Zakres usług wykonywanych przez tłumaczy biura MLP w Opolu

Nasi tłumacze świadczą usługi z zakresu tłumaczeń umowy cywilnoprawnej, polisy ubezpieczeniowej, dokumentów kredytowych, aktów urodzenia, aktów zgonu, aktów ślubu, aktów notarialnych, pełnomocnictwa, orzeczenia sądowego, licencji, pozwolenia, pism sądowych, opinii prawnych, dyplomów, świadectw szkolnych, protokołów, czy też świadectw pracy. Wszystko to sprawia, że usługi wykonywane przez tłumacza w Metropolitan Language Professionals cieszą się tak dużą popularnością.

Tłumaczenia wykonywane przez nasz zespół, od samego początku cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszystkim jego wymaganiom. To właśnie między innymi dlatego ich grono z roku na rok jest coraz większe. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Tłumacz przysięgły – przepisy

Wobec pracy tłumacza przysięgłego oraz realizowanych przez niego usług zastosowanie ma szereg przepisów. Wykonywanie zawodu jest w Polsce uregulowane ustawą z dnia 25 listopada 2004 roku. O zasadach etyki zawodowej oraz zasadach praktyki zawodowej mówi kodeks tłumacza przysięgłego, opracowany przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w 2011 r.

 

Poznaj tłumaczy naszego biura

 

Przemek

Spędził 14 lat w USA, gdzie ukończył Szkołę Średnią i Kryminologię na University of Nevada Las Vegas. Zdobywał doświadczenie jako: specjalista do spraw obsługi klientów (Bank of America), kierownik głównego sejfu (Loomis Fargo), asystent kierownika (Enterprise Rent a Car) i agent jednostki BORSTAR (US Border Patrol). Po przyjeździe do Polski ukończył Podyplomowe Studia Przekładu w Zakresie Języka Angielskiego oraz kurs pedagogiczny. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz zajmuje się tłumaczeniami.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektor języka angielskiego

Agnieszka

Dyrektor i metodyk szkoły. Od ponad 12 lat z pasją uczy języka angielskiego. Liczne podróże oraz praca w UK pozwoliły jej uzyskać biegłość językową. Jest Absolwentką Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego oraz Tłumaczeń i Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Kocha kontakt z ludźmi, jest wymagająca, ale cierpliwa. Pasjonuje się podróżami, rozwojem osobistym oraz językami obcymi. Wychowuje dwujęzyczną córeczkę Zuzię, z którą porozumiewa się po angielsku. Preferuje naukę przez skojarzenia, piosenki, filmy, gry i zabawy, jak również prawdziwe doświadczenia. Zaraża optymizmem.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektorka języka angielskiego
  • zajęcia dla dzieci
  • Business English
  • tłumaczenia pisemne i ustne

Anna

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Swoje pierwsze kroki jako nauczycielka języka angielskiego stawiała w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Opolu. Swoje doświadczenie rozwijała jako lektor języka angielskiego na Uniwersytecie Opolskim w latach 2010-2016. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno zajęcia tradycyjne ‘’face to face”, jak i za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Przygotowuje do egzaminów międzynarodowych, jak również państwowych.

Umiejętności

  • tłumacz
  • lektorka języka angielskiego
  • przygotowuje do egzaminów: CAE, IELTS, TOEFL